Portal

Blog

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od małych gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu różnych dziedzin, jakie zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, twórcy następujących marek np. Poldent lub Tzmo.

Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Sprawdź

Internetowy sklep medyczny

Categories: Zdrowie

Comments are closed.